InfoCaptions forskjellige deler

Guide

Guidene er kjernen i InfoCaption og det alt bygger på. Det er klare instruksjoner som med hjelp av film, bilder og tekst forklarer hvordan man skal arbeide. Guidene kan presenteres på en søkeside, en portal eller integrert på et intranett. Uansett hvordan guidene presenteres har de noe til felles – de er levende dokumenter som alltid holdes oppdaterte og aktuelle.


Track

Ved hjelp av Track kan du følge opp bruken av guidene på individnivå, og med enkle steg kan man se hva brukerne har lært seg. Gjennom koblinger til deres brukerkatalog presenteres informasjon om hvilke guider brukerne har sett på, og hvilke tester de har gjennomført og bestått.

Process

Hvis du vil få enda mer ut av guidene dine og da deres InfoCaption til et nytt nivå, kan du velge å legge til Prosess. Ved hjelp av Prosess får bedriften helt nye muligheter til å kunne beskrive hvordan dere jobber, på en helt ukomplisert måte. Prosessene tegnes rett i nettleseren og fordi de lagres i lenker kan de enkelt redigeres og holdes oppdaterte. Ved hjelp av guider beskriver prosessene ikke bare innterne aktiviteter men også hvordan aktivitetene skal gjennomføres.


Våre kunder forteller

InfoCaption har blitt implementert i tusenvis av prosjekter i offentlig sektor, næringsliv og hos systemleverandører. Til høyre kan du se noen av våre kunder fortelle om hvordan InfoCaption har hjulpet deres bedrift å fungere bedre.



Eksempel på kunder


InfoCaption

InfoCaption ble startet i 2002 og er et svensk programvareselskap med 17 medarbeidere i Stockholm, Gøteborg, Sandviken og Oslo. Vår løsning for kunnskapsstøtte bidrar til at hundrevis av bedrifter fungerer bedre hver eneste dag.

Vår filosofi

  • Enkle løsninger på kompliserte problemer
  • Utvikle mot virkelige behov
  • Håndterbare deler av gangen?
  • Full nytteverdi fra dag én


Medarbeidere

Nils Erik Wallman

Nils Erik Wallman

VD

nilserik.wallman@infocaption.com +46 705 13 69 94

Havar Ameen

Havar Ameen

Utviklingsansvarlig

havar.ameen@infocaption.com +46 704 30 09 06

Niklas Rosén

Niklas Rosén

Produktekspert og kundecoach

niklas.rosen@infocaption.com +46 702 62 59 32

Petter Lundqvist

Petter Lundqvist

Produktekspert og kundecoach

petter.lundqvist@infocaption.com +46 738 48 84 89

Zakaria Sabra

Zakaria Sabra

Utvikler

zakaria.sabra@infocaption.com +46 735 32 74 33

Emma Jerklind

Emma Jerklind

Kundeansvarlig

emma.jerklind@infocaption.com 0702-70 22 21

John Scheja

John Scheja

Produktredaktør

john.scheja@infocaption.com +46 709 68 90 23

Adam Eriksson

Adam Eriksson

Produktekspert og kundecoach

adam.eriksson@infocaption.com +46 706 27 29 31

Robin Larsson

Robin Larsson

Utvikler

robin.larsson@infocaption.com +46 73 0303 945

Magnus Nilsson

Magnus Nilsson

Utvikler

magnus.nilsson@infocaption.com +46 702 60 31 22

Malin Lundqvist

Malin Lundqvist

Salgsansvarlig

malin.lundqvist@infocaption.com +46 0705 52 82 28

Jonatan Saari

Jonatan Saari

Supportansvarlig

jonatan.saari@infocaption.com +46 703 41 61 69

Sondre Hølaas

Sondre Hølaas

Produktekspert og kundecoach

sondre.holaas@infocaption.com +47 924 98 994

Peter Jäderlund

Peter Jäderlund

Utvikler

peter.jaderlund@infocaption.com +46 734 22 45 45

Morten Spaniland

Morten Spaniland

Markedsansvarlig

morten.spaniland@infocaption.com +47 917 57 682

Zid Eriksson

Zid Eriksson

Utvikler og support

zid.eriksson@infocaption.com +46 702 75 75 21

Stefan Ekeroth

Stefan Ekeroth

Produktekspert og kundecoach

stefan.ekeroth@infocaption.com +46 702 55 22 66

Filip Bång

Filip Bång

Utvikler

filip.bang@infocaption.com +46 706 27 25 27

Send en mail

info@infocaption.com

v

Ring oss

+46 08-27 15 45

u

Se supportportal

infocaption.com/support