Kontakta oss - InfoCaption Sandviken | Stockholm | Göteborg | Oslo

Kontakta oss


Våra kontor

Sandviken

Utveckling, administration

Svar­var­gatan 26
811 36 Sand­viken
Swe­den

 

Stockholm

Utveckling, försäljning, kundvård

Sture­plan 4C, Sture­gal­ler­ian
114 35 Stock­holm
Swe­den

 


Göteborg

Försäljning, kundvård

Besök: Vik­to­ria­gatan 3
Post: Box 5059, 426 05 Väs­tra Frölun­da, Swe­den

 

Oslo

Försäljning, kundvård

Evolve, Posthuset
Biskop Gun­nerus gate 14
0185 Oslo, Nor­way

 

v

Ring oss

08–27 15 45
u

Supportportal

infocaption.com/support

Medarbetare

Nils Erik Wallman

Nils Erik Wallman

VD

nilserik.wallman@infocaption.com +46 705 13 69 94

Havar Ameen

Havar Ameen

Utveck­lingsans­varig

havar.ameen@infocaption.com +46 704 30 09 06
Niklas Rosén

Niklas Rosén

Pro­duk­t­ex­pert och kund­coach

niklas.rosen@infocaption.com +46 702 62 59 32
Petter Lundqvist

Petter Lundqvist

Pro­duk­t­ex­pert och kund­coach

petter.lundqvist@infocaption.com +46 738 48 84 89
Zakaria Sabra

Zakaria Sabra

Utveck­lare

zakaria.sabra@infocaption.com +46 735 32 74 33
Emma Jerklind

Emma Jerklind

Kun­dans­varig

emma.jerklind@infocaption.com 0702–70 22 21
John Scheja

John Scheja

Pro­duk­tredak­tör

john.scheja@infocaption.com +46 709 68 90 23
Adam Eriksson

Adam Eriksson

Pro­duk­t­ex­pert och kund­coach

adam.eriksson@infocaption.com +46 706 27 29 31
Robin Larsson

Robin Larsson

Utveck­lare

robin.larsson@infocaption.com +46 73 0303 945
Magnus Nilsson

Magnus Nilsson

Utveck­lare

magnus.nilsson@infocaption.com +46 702 60 31 22
Malin Lundqvist

Malin Lundqvist

Säl­jans­varig

malin.lundqvist@infocaption.com +46 0705 52 82 28
Jonatan Saari

Jonatan Saari

Sup­por­t­ans­varig

jonatan.saari@infocaption.com +46 703 41 61 69
Sondre Hølaas

Sondre Hølaas

Kund­coach

sondre.holaas@infocaption.com 
+47 924 98 994

Peter Jäderlund

Peter Jäderlund

Utveck­lare

peter.jaderlund@infocaption.com +46 734 22 45 45
Morten Spaniland

Morten Spaniland

Mark­nad­sans­varig

morten.spaniland@infocaption.com +47 917 57 682
Zid Eriksson

Zid Eriksson

Utveck­lare och sup­port

zid.eriksson@infocaption.com +46 702 75 75 21
Stefan Ekeroth

Stefan Ekeroth

Pro­duk­t­ex­pert och kund­coach

stefan.ekeroth@infocaption.com +46 702 55 22 66
Filip Bång

Filip Bång

Utveck­lare

filip.bang@infocaption.com +46 706 27 25 27