Kontakt oss





Når du fyller ut skjemaet samtykker du til at dine personopplysninger (navn, e-postadresse, digitale adresser og din aktivitet koblet til InfoCaptions mailutsendelse) får lagres og håndteres av InfoCaption AS for å markedsføre og gi coaching rundt InfoCaptions tjenester samt å kunne føre statistikk og gjennomføre analyse rundt tjenestene. Samtykket kan når som helst trekkes tilbake ved å kontakte InfoCaption.

Vi som arbeider her

Malincopy

Malin Lundqvist

VD
malin.lundqvist@infocaption.com
+46 705 52 82 28

Emma6 copy2

Emma Bergsten

Produkteier og kundeansvarlig
emma.bergsten@infocaption.com
+46 702 70 22 21

Havar

Havar Ameen

Utviklingsansvarlig
havar.ameen@infocaption.com 
+46 704 30 09 06

Morten2-e1475659690802

Morten Spaniland

Markedsansvarlig
morten.spaniland@infocaption.com 
+47 917 57 682

John

John Scheja

Produktredaktør
john.scheja@infocaption.com
+46 709 68 90 23

Zid

Zid Eriksson

Utvikler och support
zid.eriksson@infocaption.com 
+46 702 75 75 21

Jonatan

Jonatan Saari

Supportansvarlig
jonatan.saari@infocaption.com 
+46 703 41 61 69 

Niklasthumb

Niklas Rosén

Produktekspert og kundecoach
niklas.rosen@infocaption.com 
+46 702 62 59 32

Adam

Adam Eriksson

Produktekspert og kundecoach
adam.eriksson@infocaption.com 
+46 706 27 29 31

Sondre

Sondre Hølaas

Produktekspert og kundecoach
sondre.holaas@infocaption.com
+47 924 98 994

Stefan1-e1475657516282

Stefan Ekeroth

Produktekspert og kundecoach
stefan.ekeroth@infocaption.com 
+46 702 55 22 66

Petter

Petter Lundqvist

Produktekspert og kundecoach
petter.lundqvist@infocaption.com
+46 738 48 84 89

Robin

Robin Larsson

Utvikler
robin.larsson@infocaption.com
+46 73 0303 945

Peter

Peter Jäderlund

Utvikler
peter.jaderlund@infocaption.com
+46 734 22 45 45

Filip2-e1475854068169

Filip Bång

Utvikler
filip.bang@infocaption.com
+46 706 27 25 27

magnus-sv1

Magnus Nilsson

Utvikler
magnus.nilsson@infocaption.com
+46 702 60 31 22

nilserik-sv1

Nils Erik Wallman

Coach
nilserik.wallman@infocaption.com
+46 705 13 69 94

jeanna

Jeanna Saint Cyr

Produkteier og kundeansvarlig
jeanna.saintcyr@infocaption.com
+46 703 07 18 90

Vil du besøke oss?

Vi har kontorer i Sandviken, Stockholm, Göteborg og Oslo. Besøk oss gjerne!

Svarvargatan 26
Sandviken
Sverige

Klarabergsviadukten 63
Stockholm
Sverige

Östra hamngatan 16
Göteborg
Sverige

Karl Johans gate 23B,
Oslo
Norge