Kontakta oss




När du fyller i formuläret samtycker du till att dina personuppgifter (namn, e-postadress, digitala adresser och din aktivitet kopplat till InfoCaptions mailutskick) får lagras och hanteras inom InfoCaption AB i syfte att marknadsföra och ge coaching kring InfoCaptions tjänster samt kunna föra statistik och genomföra analys kring tjänsterna. Samtycket kan när som helst dras tillbaka genom att kontakta InfoCaption.

Våra medarbetare

Malincopy

Malin Lundqvist

VD
malin.lundqvist@infocaption.com
+46 705 52 82 28

Emma2-e1475777537359

Emma Bergsten

Kundansvarig
emma.bergsten@infocaption.com
+46 702–70 22 21

Havar

Havar Ameen

Utvecklingsansvarig
havar.ameen@infocaption.com 
+46 704 30 09 06

Morten2-e1475659690802

Morten Spaniland

Marknadsansvarig
morten.spaniland@infocaption.com 
+47 917 57 682

John

John Scheja

Produktredaktör
john.scheja@infocaption.com
+46 709 68 90 23

Zid

Zid Eriksson

Utvecklare och support
zid.eriksson@infocaption.com 
+46 702 75 75 21

Jonatan

Jonatan Saari

Supportansvarig
jonatan.saari@infocaption.com 
+46 703 41 61 69 

Niklasthumb

Niklas Rosén

Produktexpert och kundcoach
niklas.rosen@infocaption.com 
+46 702 62 59 32

Adam

Adam Eriksson

Produktexpert och kundcoach
adam.eriksson@infocaption.com 
+46 706 27 29 31

Sondre

Sondre Hølaas

Produktexpert och kundcoach
sondre.holaas@infocaption.com
+47 924 98 994

Stefan1-e1475657516282

Stefan Ekeroth

Produktexpert och kundcoach
stefan.ekeroth@infocaption.com 
+46 702 55 22 66

Petter

Petter Lundqvist

Produktexpert och kundcoach
petter.lundqvist@infocaption.com
+46 738 48 84 89

Robin

Robin Larsson

Utvecklare
robin.larsson@infocaption.com
+46 73 0303 945

Peter

Peter Jäderlund

Utvecklare
peter.jaderlund@infocaption.com
+46 734 22 45 45

Filip2-e1475854068169

Filip Bång

Utvecklare
filip.bang@infocaption.com
+46 706 27 25 27

magnus-sv1

Magnus Nilsson

Utvecklare
magnus.nilsson@infocaption.com
+46 702 60 31 22

Zaka

Zakaria Sabra

Utvecklare
zakaria.sabra@infocaption.com
+46 735 32 74 33

nilserik-sv1

Nils Erik Wallman

Coach
nilserik.wallman@infocaption.com
+46 705 13 69 94

Vill du besöka oss?

Vi finns i Sandviken, Stockholm, Göteborg och Oslo. Besök oss gärna!

Svarvargatan 26
Sandviken
Sverige

Klarabergsviadukten 63
Stockholm
Sverige

Viktoriagatan 3
Göteborg
Sverige

Karl Johans gate 23B,
Oslo
Norge